Fonctionnalités Mapping
Différence entre versions
De MappingDoc
| Ligne 3 : | Ligne 3 : | ||
! !! 7.1 !! 7.2 !! 8.0 !! ONYX 9.0 !! OPALE 10.0 | ! !! 7.1 !! 7.2 !! 8.0 !! ONYX 9.0 !! OPALE 10.0 | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | Look & Feel || Example || Example || Example || Example |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Composition || Example || Example || Example || Example |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Conversion - Manipulations MXPS || Example || Example || Example || Example |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Spooler || Example || Example || Example || Example |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Workflow || Example || Example || Example || Example |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Connect || Example || Example || Example || Example |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Serveur de licences || Example || Example || Example || Example |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Console d'administration || Example || Example || Example || Example |
|- | |- | ||
| Example || Example || Example || Example || Example | | Example || Example || Example || Example || Example | ||
Version du 4 juin 2019 à 08:13
| 7.1 | 7.2 | 8.0 | ONYX 9.0 | OPALE 10.0 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Look & Feel | Example | Example | Example | Example | |
| Composition | Example | Example | Example | Example | |
| Conversion - Manipulations MXPS | Example | Example | Example | Example | |
| Spooler | Example | Example | Example | Example | |
| Workflow | Example | Example | Example | Example | |
| Connect | Example | Example | Example | Example | |
| Serveur de licences | Example | Example | Example | Example | |
| Console d'administration | Example | Example | Example | Example | |
| Example | Example | Example | Example | Example | |
| Example | Example | Example | Example | Example | |
| Example | Example | Example | Example | Example | |
| Example | Example | Example | Example | Example | |
| Example | Example | Example | Example | Example | |
| Example | Example | Example | Example | Example | |
| Example | Example | Example | Example | Example | |
| Example | Example | Example | Example | Example | |
| Example | Example | Example | Example | Example | |
| Example | Example | Example | Example | Example | |
| Example | Example | Example | Example | Example | |
| Example | Example | Example | Example | Example | |
| Example | Example | Example | Example | Example | |
| Example | Example | Example | Example | Example | |
| Example | Example | Example | Example | Example | |
| Example | Example | Example | Example | Example | |
| Example | Example | Example | Example | Example | |
| Example | Example | Example | Example | Example | |
| Example | Example | Example | Example | Example | |
| Example | Example | Example | Example | Example | |
| Example | Example | Example | Example | Example | |
| Example | Example | Example | Example | Example | |
| Example | Example | Example | Example | Example | |
| Example | Example | Example | Example | Example | |
| Example | Example | Example | Example | Example | |
| Example | Example | Example | Example | Example | |
| Example | Example | Example | Example | Example | |
| Example | Example | Example | Example | Example | |
| Example | Example | Example | Example | Example | |
| Example | Example | Example | Example | Example | |
| Example | Example | Example | Example | Example | |
| Example | Example | Example | Example | Example | |
| Example | Example | Example | Example | Example | |
| Example | Example | Example | Example | Example | |
| Example | Example | Example | Example | Example | |
| Example | Example | Example | Example | Example | |
| Example | Example | Example | Example | Example | |
| Example | Example | Example | Example | Example | |
| Example | Example | Example | Example | Example | |
| Example | Example | Example | Example | Example | |
| Example | Example | Example | Example | Example | |
| Example | Example | Example | Example | Example |